wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Konserwacja obuwia

Konserwacja obuwia

 

INSTRUKCJE DOTYCZ─äCE OBUWIA SPORTOWEGO

 
 
SZANOWNY KLIENCIE!
 
KUPUJ─äC W NASZYM SKLEPIE BUTY OTRZYMUJESZ ORYGINALNY PRODUKT WYSOKIEJ JAKO┼ÜCI RENOMOWANEJ MARKI. JEDNAK┼╗E, ABY W PE┼üNI CIESZY─ć SI─ś Z DOKONANEGO ZAKUPU I W PE┼üNI WYKORZYSTA─ć MO┼╗LIWO┼ÜCI, KT├ôRE OFERUJ─ä KUPIONE BUTY NALE┼╗Y PRZESTRZEGA─ć KILKU PONI┼╗SZYCH ZASAD:

1. U┼╗YWAJ BUT├ôW ZGODNIE Z ICH PRZEZNACZENIEM. JE┼ÜLI NIE JESTE┼Ü PEWIEN PRZEZNACZENIA OBUWIA ZAPYTAJ O TO SPRZEDAWC─ś, KT├ôRY UDZIELI CI WSZELKICH INFORMACJI. U┼╗YTKOWANIE BUT├ôW ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM ZNACZNIE WP┼üYWA NA PRZED┼üU┼╗ENIE ICH ┼╗YWOTNO┼ÜCI.

2. NALE┼╗Y DOK┼üADNIE I UWA┼╗NIE PRZYMIERZY─ć OBUWIE PRZED DOKONANIEM ZAKUPU. BUTY POWINNY BY─ć PRAWID┼üOWO DOPASOWANE POD WZGL─śDEM WIELKO┼ÜCIOWO-T─śGO┼ÜCIOWYM DO ST├ôP U┼╗YTKOWNIKA. NIE MOG─ä BY─ć ZA MA┼üE LUB ZA W─äSKIE, MO┼╗E TO SPOWODOWA─ć USZKODZENIA ZWI─äZANE ZE ZBYT DU┼╗YMI NAPR─ś┼╗ENIAMI.┬á BUTY NIE MOG─ä BY─ć R├ôWNIE┼╗ ZA DU┼╗E LUB ZA SZEROKIE, PONIEWA┼╗ MO┼╗E TO SPOWODOWA─ć PRZETARCIA WY┼ÜCI├ô┼üKI WEWN─äTRZ OBUWIA.

3. PRZED PIERWSZYM ZA┼üO┼╗ENIEM OBUWIE POWINNO ZOSTA─ć ZAIMPREGNOWANE PROFESJONALNYM ┼ÜRODKIEM W CELU OCHRONY PRZED BRUDEM I WILGOCI─ä. REGULARNE U┼╗YWANIE PRODUKT├ôW PRZEZNACZONYCH DO KONSERWACJI BUT├ôW ZNACZNIE ZWI─śKSZA ┼╗YWOTNO┼Ü─ć I WYTRZYMA┼üO┼Ü─ć MATERIA┼ü├ôW U┼╗YTYCH DO PRODUKCJI OBUWIA ORAZ POZWALA SK├ôRZE ZACHOWA─ć SWOJ─ä ELASTYCZNO┼Ü─ć I ODPORNO┼Ü─ć, ZDOLNO┼Ü─ć DO PRZEPUSZCZANIA POWIETRZA I DO NIE PRZEPUSZCZANIA WODY ORAZ DO ZACHOWANIA KSZTA┼üTU.

4. PODCZAS ZAK┼üADANIA I ZDEJMOWANIA OBUWIE POWINNO BY─ć DOK┼üADNIE ROZSZNUROWANE, W TEN SPOS├ôB UNIKNIE SI─ś ZNISZCZENIA TYLNEJ CZ─ś┼ÜCI CHOLEWKI,

5. DOK┼üADNIE ZASZNURUJ BUTY I ZAPINAJ RZEPY TAK, ABY STOPY NIE PRZEMIESZCZA┼üY SI─ś WEWN─äTRZ BUT├ôW W TRAKCIE CHODZENIA, A UNIKNIESZ ZAR├ôWNO PRZETARCIA MATERIA┼üU WEWN─äTRZ OBUWIA JAK I USZKODZE┼â CHOLEWKI.

6. CZY┼Ü─ć BUTY POWIERZCHNIOWO PRZY POMOCY WILGOTNEJ SZMATKI LUB G─äBKI BEZ U┼╗YCIA SILNYCH DETERGENT├ôW. PRANIE OBUWIA USZKADZA CHOLEWK─ś, OS┼üABIA SPOINY KLEJU,┬á ┼ÜCIEGI SZYCIA I MO┼╗E DOPROWADZI─ć DO CA┼üKOWITEGO ZNISZCZENIA BUT├ôW.

7. UNIKAJ PRZEMOCZENIA OBUWIA, JE┼ÜLI JEDNAK ULEGN─ä ONE PRZEMOCZENIU, WYSUSZ BUTY W TEMPERATURZE POKOJOWEJ WYPYCHAJ─äC WN─śTRZE BUTA PAPIEREM DOBRZE WCH┼üANIAJ─äCYM WILGO─ć, WYMIENIAJ─äC CO JAKI┼Ü CZAS MOKRY PAPIER NA SUCHY. NIGDY NIE NALE┼╗Y SUSZY─ć BUT├ôW W POBLI┼╗U KALORYFERA LUB W PE┼üNYM S┼üO┼âCU. MO┼╗E TO SPOWODOWA─ć DEFORMACJ─ś BUTA ORAZ UTRAT─ś ELASTYCZNO┼ÜCI PRZEZ SK├ôR─ś, KT├ôRA STANIE SI─ś SUCHA I PODATNA NA P─śKNI─śCIA.

8. OBUWIE NALE┼╗Y SYSTEMATYCZNIE WIETRZY─ć I W MIAR─ś MO┼╗LIWO┼ÜCI NIE U┼╗YWA─ć CODZIENNIE TEJ SAMEJ PARY. MATERIA┼ü Z KT├ôREGO WYKONANE S─ä BUTY MO┼╗E WCH┼üANIA─ć ZE ST├ôP TAK─ä ILO┼Ü─ć WILGOCI, ┼╗E JEJ ODPAROWANIE ZAJMIE OK. 24 GODZINY.

9. NIEWYGODA OBUWIA ORAZ NIEPRZYJEMNY ZAPACH NIE JEST PODSTAWĄ DO SKŁADANIA REKLAMACJI.

10.┬á W POCZ─äTKOWYM OKRESIE U┼╗YTKOWANIA OBUWIA ZE SK├ôR NATURALNYCH BARWIONYCH MO┼╗E WYST─äPI─ć FARBOWANIE, Z TEGO TE┼╗ POWODU NAJLEPIEJ JEST U┼╗YWA─ć W TYM OKRESIE CIEMNIEJSZYCH SKARPETEK.
 

Przejdź do strony głównej
alt

Producenci

  • ADIDAS
  • CONVERSE
  • LEE COOPER
  • NEW BALANCE
  • NIKE
  • PUMA
  • REEBOK
14 dni na Zwrot darmowa dostawa przy zakupach za min. 200zl. Wiarygodne opinie 6 salon├│w firmowych
Copyright 2017 multisport24h.pl | Multi Sport - sklep sportowy | Wykonanie: Studio Projektowe A/A